Key Account Manager Wholesaler

Anders Wahl 2.png

Anders Wahl

073 408 74 28

anders.wahl@arlafoods.com

Säljare – Region 1

region-1-fredrik-asplund-1200x675.jpg

Fredrik Asplund

070-341 59 30

fredrik.asplund@arlafoods.com

Säljare – Region 2

region-2-annica-berg-1200x675.jpg

Annica Berg

072-184 79 59

annica.berg@arlafoods.com

Säljare – Region 3

region-3-vakant-2022-06-1200x675.jpg

Vakant

Kontakta försäljningschef alt kundsupport

Säljare – Region 4

region-4-simon-mourad-2020-05-1200x675.jpg

Simon Mourad

073-856 49 32

simon.mourad@arlafoods.com

Säljare – Region 5

region-5-maria-lundemo-2020-05-1200x675.jpg

Maria Lundemo

070-942 34 73

maria.lundemo@arlafoods.com

Säljare – Region 6

region-6-jessica-johansson-2020-05-1200x675.jpg

Jessica Johansson

070-972 24 83

jessica.johansson1@arlafoods.com

Säljare – Region 7

region-7-vakant-2022-06-1200x675.jpg

Vakant

Kontakta försäljningchef alt kundsupport

Säljare – Region 8

region-8-alexandra-sten-2020-05-1200x675.jpg

Alexandra Sten

072-359 67 26

alexandra.sten@arlafoods.com

Säljare – Region 9

region-9-anders-trulsson-2020-05-1200x675.jpg

Vakant

Kontakta försäljningchef alt kundsupport